Otázky a odpovědi

Jak jste na tom se zdravím, není na čase něco pro sebe udělat?

Pravidelné návštěvy u Shiatsu terapeuta mi pomohlo od bolesti zad a svalů a to vyřešilo i další zdravotní problémy s tím spojené.

Napište svou zkušenost a podělte se s ostatními 

Diskusní téma: Otázky a odpovědi

bolest nohy

Datum: 04.08.2014 | Vložil: Veronika

Dobrý den, již několik let mám problém s pravou nohou, udělala se mi boule na nártu, byla jsem s tím na operaci, s tím že je to tuková boule, ale po několika měsících po operaci se boule začala dělat znovu přesně okolo jizvy a nyní se mi dělají boule i na jiných místech nohy, mám za sebou několik rehabilitací, ty jsou spíš bolestivé, chodila jsem na magnety a do výřivky, dělali mi i testy na revma a nic, noha stále bolí a někdy mám i stav, že na ni ani nemohu stoupnout a teď asi posledních 14 dní mi i brní celé stehno, jako bych v něm měla křeč. Už jsem zoufalá, myslíte že by TČM pomohla? předem děkuji za odpověď. pěkný den
Veronika

vyhřezlá ploténka

Datum: 02.04.2014 | Vložil: Petra S.

Dobrý den, mám vyhřezlou ploténku, byla by pro mne vhodná nějaká masáž?

Dotaz

Datum: 05.01.2014 | Vložil: Luboš

Dobrý den, již 5 let mě bolí obě kolena a ozývá se v nich praskání, můj ortoped mi řekl, že je to spojené se šlachami a ať zkusím akupunkturu, tak bych se chtěl zeptat, jestli mi akupunktura opravdu uleví a jaká je její cena. Předem děkuji za odpověď.

Re: Odpověď

Datum: 07.01.2014 | Vložil: alla111

Dobrý den, Luboši
5 let je dlouhá doba, škoda že jste to neřešil dříve.
Ano, akupunktura je jedna z technik TČM, která může ulevit od bolesti, ale jsou i další techniky z TČM, která aplikuji při léčbě. Budete li mít zájem o terapii, objednejte se do poradny a vezměte si sebou i lékařskou zprávu.